תחומי עיסוק

 

 

2.png

ליווי רשתות מזכות וזכיינים

תחום הזכיינות הולך וצובר תאוצה בישראל בשנים האחרונות, וכיום פועלות בדרך זו מאות רשתות מזכות דרך עשרות אלפי סניפים ברחבי הארץ.

משרד לימור בן-נון ושות' גאה ללוות מזה שנים עשרות רבות של רשתות מזכות מהמובילות ומהמוכרות במדינת ישראל.

 

המשרד הינו אחד המשרדים המובילים במדינת ישראל בתחום הזכיינות, הפועל בתחום זה באינטנסיביות שנים רבות, ובהתאם נחשב בעיני רבים כחוד החנית המשפטית בתחום מורכב זה.

 

הניסיון והמומחיות הייחודית, שאין שנייה להם, שנצברו בידי צוות עורכי-הדין, מאפשר למשרד להעניק ללקוחותיו, רשתות מזכות וזכיינים כאחד, ליווי מסחרי, עסקי ומשפטי תוך ניצול מומחיותו וניסיונו הן בפיתוח ו/או הידוק המוצר אשר רשת מבקשת לשווק לזכיינים והן במתן ליווי משפטי מקיף וברמה הגבוהה ביותר תוך העמדת  פתרון משפטי מלא לשלל הנושאים הנדרשים בתחום הזכיינות.

 

 

הפעלת רשת בשיטת הזכיינות טומנת בחובה שלבים רבים ומורכבים, ומעלה סוגיות משפטיות ועסקיות בקשת רחבה של תחומים. משרד לימור בן-נון ושות' מתמחה בייצוג וליווי משפטי מלא של רשתות מזכות לאורך כל מעגל חייהן,

החל בראשית דרכן, לרבות שלב ההחלטה להפוך לרשת מזכה, דרך בניית הסכם זיכיון המותאם אישית לצרכיו האינדיבידואליים של הלקוח ומגשים את מטרותיו בצורה מלאה, ועד למיצובה הסופי של הרשת כמזכה, תוך מתן טיפול שוטף בכל ענייניה המשפטיים והמסחריים.

 

יודגש כי לצד הניסיון המעשי וההבנה המשפטית, טמונה גם יכולת הבנה וייעוץ כלכלי המגיע משנים של פעילות בתחום הזכיינות. יכולת ייחודית זו מאפשרת לעורכי הדין במשרד לרדת לעומקם של דברים ולהעניק ללקוחותיהם ייעוץ מושכל ההולם את מטרות הלקוח במישור הכלכלי, העסקי והתדמיתי כאחד.

 

מיקומו של משרד לימור בן נון ושות' כאחד מהגופים המובילים את תחום הזכיינות במדינת ישראל מעניק ללקוחות המשרד יתרון משמעותי, בכך שהוא מאפשר לרשת להתרחב בצורה מושכלת ומוצלחת - וזאת מבלי להתפשר על איכות ורמת המותג.